Projekt realizowany będzie przez cztery miesiące (wrzesień – grudzień) i skierowany jest do dzieci i młodzieży od 7. do 16. roku życia. Zajęcia będą prowadzone w Klubie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Panasa 1A/18 w Olsztynie.

Celem projektu jest przeciwdziałanie uzależnieniom i zachowaniom agresywnym dzieci i młodzieży. Zakłada on pracę z uczestnikami poprzez rozwój zainteresowań, promocję zdrowego stylu życia.

Dzieci i młodzież będą objęte także programem profilaktycznym ZANIM SPRÓBUJESZ. Zajęcia profilaktyczne będą przeprowadzone przez psychologa.

Uczestnicy projektu będą mogli rozwijać swoje zainteresowania poprzez zajęcia sportowo-rekreacyjne, takie jak wycieczki piesze, lekcje tańca.

Dzieci i młodzież będą także uczestniczyli w warsztatach artterapeutycznych, ceramicznych i malarskich. Zostaną także przeprowadzone zajęcia merytoryczne i warsztatowe związane ze zdrowym trybem życia.

Przekaż 1% podatku

Kontakt

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny
ul. Panasa 1A/18
10-691 Olsztyn

tel. (89) 526 95 49
faks (89) 526 95 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd