Drodzy Rodzice

Zapraszamy na warsztaty  "Jak mądrze kochać swoje dziecko "

Warsztaty skierowane są do rodziców dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej oraz gimnazjum, w  trakcie których postaramy się pomóc znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie rozmawiania ze swoimi dziećmi i budowania swojego rodzicielskiego autorytetu. Podpowiemy także, po co ustalać reguły i jak konsekwentnie się ich trzymać, jak mądrze formułować swoje oczekiwania wobec dziecka oraz jak motywować je do nauki. Nie zabraknie także informacji o tym, jak najlepiej reagować w sytuacjach trudnych i konfliktowych, kiedy dziecko ma na dany problem zupełnie inne spojrzenie niż rodzic.

Warsztaty odbędą się 10 grudnia w 2016 r. w godzinach 9.00-16.00. Udział w nich jest bezpłatny. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 89 5269549.

Warsztaty realizowane są w ramach programu ”Moderator rodziny II” współfinansowanego ze środków Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

 

Przekaż 1% podatku

Kontakt

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny
ul. Panasa 1A/18
10-691 Olsztyn

tel. (89) 526 95 49
faks (89) 526 95 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd